Whoop·de·doo

Whoop·de·doo vyrástla z diplomovej práce českej dizajnérky Anny Marešovej, ktorá svoj návrh intímnych pomôcok postupne rozvinula do samostatnej značky. Na Micine nájdete menštruačné kalíšky vo variantoch Light a Classic, samostatne aj v dvojbalení. Ponuka zahŕňa červené prevedenie a čierny rad Noir. Sortiment je zastúpený aj pri téme silného menštruačného krvácania.

6 produktov
Top 5 kategórií: Menštruačné kalíšky 6
Menštruačný kalíšok Whoop·de·doo červený light
Whoop·de·doo

Menštruačný kalíšok Whoop de doo červený light

Menštruačný kalíšok Whoop·de·doo červený classic
Whoop·de·doo

Menštruačný kalíšok Whoop de doo červený classic

Menštruačný kalíšok Whoop·de·doo červený duo pack
Whoop·de·doo

Menštruačný kalíšok Whoop de doo červený duo pack

Menštruačný kalíšok Whoop·de·doo Noir čierny light
Whoop·de·doo

Menštruačný kalíšok Whoop de doo Noir čierny light

Menštruačný kalíšok Whoop·de·doo Noir čierny classic
Whoop·de·doo

Menštruačný kalíšok Whoop de doo Noir čierny classic

Menštruačný kalíšok Whoop·de·doo Noir čierny duopack
Whoop·de·doo

Menštruačný kalíšok Whoop de doo Noir čierny duopack