Eye of Love

Eye of Love vzniklo v kalifornskom San Diegu v roku 2011 ako rodinná značka parfumov a vonnej telovej kozmetiky. Na Micine nájdete telové oleje Sunny Daze a Lilac Dream, označované výrobcom ako feromónové. Oba varianty sú zastúpené v baleniach s objemom 120 ml. Ponuka sa sústreďuje na parfumovanú starostlivosť o telo s výberom dvoch vôní.

12 produktov
Feromónový telový olej pre ženu Zaujmi HO Sunny Daze 120 ml
Eye of Love

Feromónový telový olej pre ženu Zaujmi HO Sunny Daze 120 ml

Kvetinovo ovocný feromónový parfém pre ženy One Love 50 ml
Eye of Love

Kvetinovo ovocný feromónový parfém pre ženy One Love 50 ml

Feromónový telový olej pre ženu Zaujmi HO Lilac Dream 120 ml
Eye of Love

Feromónový telový olej pre ženu Zaujmi HO Lilac Dream 120 ml

Parfém Eye of Love MATCHMAKER Red Diamond ATTRACT HIM s feromónmi 10 ml
Eye of Love

Parfém Eye of Love MATCHMAKER Red Diamond ATTRACT HIM s feromónmi 10 ml

Parfém Eye of Love MATCHMAKER Black Diamond ATTRACT HER s feromónmi 10 ml
Eye of Love

Parfém Eye of Love MATCHMAKER Black Diamond ATTRACT HER s feromónmi 10 ml

Parfém Eye of Love MATCHMAKER Black Diamond ATTRACT HIM s feromónmi 10 ml
Eye of Love

Parfém Eye of Love MATCHMAKER Black Diamond ATTRACT HIM s feromónmi 10 ml

Parfém Eye of Love MATCHMAKER Red Diamond ATTRACT HER s feromónmi 10 ml
Eye of Love

Parfém Eye of Love MATCHMAKER Red Diamond ATTRACT HER s feromónmi 10 ml

Parfém Eye of Love AFTER DARK s feromónmi pre ženy 10 ml
Eye of Love

Parfém Eye of Love AFTER DARK s feromónmi pre ženy 10 ml

Feromónový parfém bez vône pre ženy do kabelky Eye of Love 10 ml
Eye of Love

Feromónový parfém bez vône pre ženy do kabelky Eye of Love 10 ml

Kvetinovo ovocný feromónový parfém pre ženy do kabelky One Love 10 ml
Eye of Love

Kvetinovo ovocný feromónový parfém pre ženy do kabelky One Love 10 ml

Kvetinovo sviežy feromónový parfém pre ženy Morning Glow 50 ml
Eye of Love

Kvetinovo sviežy feromónový parfém pre ženy Morning Glow 50 ml

Kvetinovo sladký feromónový parfém pre ženy After Dark 50 ml
Eye of Love

Kvetinovo sladký feromónový parfém pre ženy After Dark 50 ml